Avrasya Üniversitesi Profesör Alımı Yapıyor

0
172

Avrasya Üniversitesi akademik kadro ilanı yayımladı.

Avrasya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna 1 Profesör  alımı yapılacağı ile ilgili ilanı 24 Nisan 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlandı.

Avrasya Üniversitesi akademik kadro ilanında 1 Profesör alımı yapacağını duyurdu. “Avrasya Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik Esasları ile Devlet hizmetine girmede aranılan şartlara haiz aylık yönünden “4857 sayılı İş Kanunu” hükümlerine tabi olarak öğretim üyesi (Prof.) alınacaktır. ” Avrasya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Bölümü’ne  Tıp Fakültesi mezunu olma, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim dalında uzmanlığını yapmış olma niteliklerine sahip 1 Profesör alımı yapacak.

Başvuru için İstenilen Belgeler:

PROFESÖR Kadrosu için;
  • 2547 Sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şekilde; yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak ve başvurdukları bölümü belirten dilekçeleri, ekinde
  • Son altı ayda çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,
  • Özgeçmiş,
  • Nüfus cüzdan örneği,
  • Doçentlik belgesi,
  • Yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosya ve yayın listesi vereceklerdir.
  • Öğrenim belgesini yurt dışından almış olanların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gerekmektedir.
Başvuru Tarihleri:
  1. Başvurular bu ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde, Avrasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile yapılacaktır.
İlan Başlama Tarihi : 24.04.2020 İlan Bitiş Tarihi : 08.05.2020
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

fourteen + eight =