Antalya Bilim Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
212

Antalya Bilim Üniversitesi çeşitli fakültelerde belirlenen kadrolara Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı alınacağını duyurmuştur.

Antalya Bilim Üniversitesi çeşitli fakülteler için 24 Öğretim Üyesi ve 2 Öğretim Görevlisi olmak üzere toplam 26 akademik personel alınacağını duyurmuştur.
” Antalya Bilim Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili hükümleri gereğince belirlenen kadrolara öğretim elemanları alınacaktır.
Başvuru yolu: İlgililerin Üniversitemizin Çıplaklı Mahallesi, Akdeniz Bulvarı No:290 Döşemealtı /ANTALYA adresine şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir.
Başvuru süresi: Başvuru süresi bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular geçersiz sayılacak ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır. ( İlan yayımlanma tarihi 10 Şubat 2020’dir.)
Öğretim Üyeleri için Başvuru Belgeleri
İlana konu olan kadro devamlı statüde olup, atanmak isteyen adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince, ana bilim dalını belirtir bir dilekçe ekinde YÖK formatında özgeçmişini, kimlik fotokopisini, öğrenim belgelerini, 4 adet fotoğrafını, yayın listesini (başlıca araştırma eseri belirtilecektir), bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları, Profesörlük 6 takım, Doçentlik ve Doktor Öğretim üyesi kadrosu için 4 takım halinde hazırlayarak Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları Müdürlüğüne, ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir.
Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere, istenen belgelere ve formlara www.antalya.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
Üniversitemiz birimlerinin internet sayfalarından yapılan tüm duyurular tebligat mahiyetindedir. Kişilere ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.
Üniversite sınav takviminde, zorunlu hallerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İdare gerekli gördüğü takdirde “İlanın” her aşamasını iptal etme hakkına sahiptir.
İlan olunur.”
İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız
Resmi Gazete İlanı
Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

7 − seven =