Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

0
196

Adana Alparslan Türkeş Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi’ne 5 adet akademik personel alınacağını duyurmuştur.

Başlama Tarihi: 03.09.2019
Bitiş Tarihi: 17.09.2019

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

“Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile “Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atanma ve Yükseltilme Kriterleri” hükümlerine göre öğretim üyesi alınacaktır.” şeklinde açıklama yapılmıştır.

1- Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Hidrolik ve Geoteknik Ana Bilim Dallarına 2 Doktor Öğretim Üyesi, Maden Mühendisliği Cevher Hazırlama Ana Bilim Dalına 1 Doktor Öğretim Üyesi,

2- İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji – Sosyal ve Gelişim Psikoloji Ana Bilim Dallarına 2 Doktor Öğretim Üyesi alınacaktır.

DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ kadrolarına başvuracak adaylar tarafından başvuru için gerekli belgeler

  • Birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçe,
  • Özgeçmiş,
  • Fotokopileri noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları ve yabancı dil belgesi,
  • Nüfus cüzdanı,

Not: Adaylar hazırlamış oldukları fiziksel dosya ile birlikte, PDF formatında özgeçmiş, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarına ait bilgi ve belgeleri içeren 4 (dört) adet CD veya Taşınabilir Belleği, Üniversitemiz ilgili birimlerine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

  • Devlet hizmetine girmede aranılan genel şartları taşımaları gerekmektedir,
  • Yabancı ülkelerden alınan diplomaların onaylı denklik belgesi,
  • Erkek adayların askerlik durumunu gösteren belge,
  • Adli Sicil Belgesi,

Not: Adaylar başvuru dilekçesini web adresinden (http://www.atu.edu.tr) alarak başvuracaklardır. Belirtilen koşulları taşımayan ve başvuru süresi bu ilanın Resmi Gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Bu haberle ilgili duyuru ilgili kurum sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu haberle ilgili forum sayfamız üzerinden görüşlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

20 − ten =