Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alım İlanı

0
249

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Öğretim Görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 1 öğretim elemanı alımı ile alakalı ilanı 26 Kasım 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi, öğretim elemanı alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 1 Öğretim Görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. maddesi ile 09 Kasım 2018 tarihli, 30590 sayılı Resmî Gazete’de ve 03 Ekim 2019 tarih, 30907 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan ve bazı maddelerinde değişiklik yapılan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddeleri uyarınca unvanı ve nitelikleri belirtilen kadroya Öğretim Görevlisi alınacaktır. (Adayların Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmaması ve Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.) “
İlanda yer alan Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi alım yapılacak Öğretim Görevlisi kadroları için ilgili kadroyu içeren birimler aşağıda iletilmiştir:
 • Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu: Diyaliz Bölümü

GENEL ŞARTLAR

Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına naklen veya açıktan yapılan her türlü atamada ALES’den en az 70, Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir merkezi yabancı dil sınavdan en az 50 veya bu puan muadili bir puan almış olmak. Yabancı dil şartı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu kadrolarına başvuracak adaylarda aranmaz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

 1. Öz geçmiş
 2. Dilekçe
 3. 1 Adet Fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
 4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 5. Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopisi
 6. Resmi Transkript (Lisans Eğitimi ile ilgili)
 7. Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge
BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ
 • İLK BAŞVURU TARİHİ : 26.11.2020
 • SON BAŞVURU TARİHİ : 10.12.2020
 • ÖN DEĞERLENDİRME TARİHİ : 14.12.2020
 • GİRİŞ SINAV GİRİŞ TARİHİ : 16.12.2020
 • SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 18.12.2020
Not: İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
BAŞVURU ADRESİ:
Ataşehir Yerleşkesi: Kerem Aydınlar Kampüsü Rektörlük Yabancı Diller Bölümü İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad. No: 32 Ataşehir/İSTANBUL Tel : (216) 500 44 44

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

eighteen − 11 =