Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi 4 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak!

0
316

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi, çeşitli fakülte/enstitü ve bölüm/ana bilim dallarına 4 öğretim üyesi alımı ile alakalı ilanı 5 Mart 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımladı.

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi, öğretim elemanı alımı yapılacağını ilettiği Resmi Gazete ilanında toplamda 1 Doçent ve 3 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağını duyurdu.
“Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimleri için 2547 sayılı Kanunun 24. ve 23. maddesinde belirtilen asgari koşulların yanında, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alınacaktır.”
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi, öğretim elemanı kadroları için ilgili kadroyu içeren birimleri aşağıda iletilmiştir:
  • Mühendislik Fakültesi: Bilgisayar Mühendisliği

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

  1. Doçent kadrosu daimi statüdedir. Bu kadroya başvuracak adaylar; öz geçmişlerini, noter tasdikli doçentlik belgelerini ve bilimsel çalışma yayınlarını CD veya USB belleğe 4 nüsha halinde dilekçelerine ekleyerek ilan tarihinden itibaren on beş (15) gün içinde bizzat başvurmaları gereklidir. Ayrıca Doçent kadrosuna başvuracak adayların Üniversitelerarası Kurul tarafından değişecek bilim alanları için ayrı ayrı belirlenen ve halen yürürlükte olan Doçentlik kriterlerini sağlamış olmaları gerekmektedir.
  2. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların öz geçmişlerini, noter tasdikli doktora belgelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını (CD veya USB) taşınabilir belleğe 4 nüsha halinde dilekçelerine ekleyerek ilan tarihinden itibaren on beş (15) gün içinde ilgili birime bizzat başvurmaları gerekmektedir.

Diğer Şartlar:

  • Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dile Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmeliğin 8. Maddesinin 7. Fıkrasının (ç) bendi uyarınca yabancı dille eğitim yapan bölümlerde yabancı dil şartı aranmaktadır.
  • Yurt dışından alınmış diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
  • Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır
BAŞVURU ADRESİ:
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü, Kayışdağı Cad. No: 32 Ataşehir-İSTANBUL Tel: 0216 500 44 44

İlan içeriğindeki diğer detayları incelemek ve bilgi almak için tıklayınız
İlan hakkında görüşlerinizi forum sayfamız üzerinden iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

four × one =